Ota yhteyttä

Esityksiä tilatessa, oheispalveluja kysellessä ja tarjouksia tehdessä

voi ottaa yhteyttä osoitteeseen mustatserkut@mustatserkut.fi

Teatterimme ohjaaja

Eila Saarva +358443531911 eila.saarva@nettikirje.fi

Näyttelijät

Aati Saarva +358003494330 aati@hotmail.fi

Annikki Levomaa +358405779484 annikki.levomaa@gmail.com

Iita Saarva +358440991864 saarva.iita@gmail.com

Liina Saarva +35828220223 liina.saarva@gmail.com

Taavi Saarva +358440199729 taavi@hotmail.fi

Huoltomies

Pekka Saarva +358440510641 pekka.saarva@gmail.fi

Teatteriryhmämme esittää tilanteen mukaan erilaisissa tapahtumissa ja juhlissa: häät, hautajaiset, syntymäpäivät, kyläjuhlat, iltamat, festivaalit, vuoden kiertoon liittyvät juhlat esim. juhannusjuhlat tai itsenäisyyspäivät, naistenpäivät. Ota yhteyttä ja nauti kulttuurista!